waarom kiezen voor QSN

Voor de beheersmodel audits en plusaudits kan worden gekozen uit drie auditbureaus. Deze auditbureaus zijn geselecteerd door de zorgverzekeraars en voldoen aan de basiseisen.
 
Echter QSN onderscheidt zich op de volgende aspecten.

  • QSN is een onafhankelijke organisatie en niet actief als fysiotherapiepraktijk of werkzaam bij fysiotherapiepraktijken.
  • Het auditteam bestaat uit een fysiotherapeut en een gekwalificeerde lead auditor. Daardoor kunnen we de juiste vertaalslag maken naar de praktijk en de audit op professionele grondslag uitvoeren.

  • De leden van het auditteam zijn getraind in de uitvoering van audits en nemen periodiek deel aan harmonisatie bijeenkomsten.

  • Wij vinden het belangrijk dat de audit in een constructieve positieve sfeer plaatsvindt en proberen daar actief een bijdrage in te  leveren.

  • We voeren nu al meer dan 3 jaar Beheersmodel audits uit o.a. in opdracht van Achmea, Agis en UVIT. Zowel de zorgverzekeraars als praktijken zijn daarbij aantoonbaar tevreden over onze dienstverlening. Periodiek worden de ervaringen gemonitord, besproken en eventueel opgevolgd met verdere verbeteringen.
Patricia nieuw layout